Pierwszy pozycjonowanie strony w google

Nich: Google
Mapy Google, Grafika Google, Google Product Search, Google Blog Search, Google Video, Wiadomości Google, Google Twoja Wyszukiwarka, Google Książki itd.
Yahoo!
Yahoo! News, Yahoo! Local, Yahoo! Images, Yahoo! Video, Yahoo! Shopping, Yahoo! Audio Search itd.
Bing
Bing Image, Bing Video, Bing News, Bing Maps, Bing Health, Bing Products itd. Wyszukiwanie obrazów
Wszystkie trzy największe wyszukiwarki oferują możliwość wyszukiwania grafik. Wyszukiwarki w niniejszym stylu wiążą się do oglądania, indeksowania i zatrzymywania obrazów, czyli plików w formatach GIF, TIF, JPG itp. Rysunek 2.27 prezentuje wyniki wyszukiwania filmów w wyszukiwarce Bing.
Może zastanawiać, że pierwsza wyszukiwań pod kątem widoków jest tak imponująca. Według witryny comScore, w czerwcu 2011 roku w służbie Grafika Google (wykonano ponad 1 miliard zapytań, co znaczyłoby 4% wszystkich zagadnień w współczesnym maju. Możliwe, że podobnie wiele wyszukiwań obrazów zrobiło się w popularnej wyszukiwarce Google w tym jednym stanie. Warto zwrócić opinię na fakt, iż obrazy są plikami w poziomie binarnym, a zatem oznacza, że szperacze sieciowe nie umieją ich chętnie zinterpretować.

Dawniej, aby zinterpretować zawartość obrazka, wyszukiwarki musiały polegać na zasady artykułu wokół obrazka, na atrybucie alt w znaczniku img natomiast na nazwie pliku. Aktualnie Google wyszło naprzeciw nowym potrzebom oraz udzieliło usługę wyszukiwania poprzez obraz wystarczy przeciągnąć film na pole wyszukiwań, a wyszukiwarka spróbuje zauważyć jego treść również odnaleźć pasujące wyniki. Optymalizacja wyszukiwania obrazów jest indywidualną dziedziną nauki, którą wcielimy się tak w dziale 9., w grupy „Optymalizacja wyszukiwania obrazów".

Wyszukiwanie filmów
Właśnie jak przechodziło to stanowisko z poszukiwaniem obrazów, wyszukiwanie filmów przechowuje się na jakimś typie programów sieci — w bieżącym incydentu na plikach wideo w stylach MPEG, AVI a niezależnych. Rysunek 2.28 przedstawia naturalne wyniki znajdowania na YouTube.
Znacząca suma pytań o filmy jest wpisywana jeszcze w jednych wyszukiwarkach. YouTube jest panującą wyszukiwarką filmów, z jeszcze 3,8 miliarda zapytań spełnionymi w czerwcu 2011 roku, co ma 14% wszystkich pytań spowodowanych w architekturze. To powoduje YouTube trzecią co do mas wyszukiwarką w pułapki (Bing istnieje wyraźniejszy, jeżeli przyjąć pod uwagę liczbę wyszukiwań budowanych w Bing i Yahoo!). Właśnie gdy trzyma wtedy znaczenie z wyszukiwaniem obrazów, wiele pytań o filmy jest prowadzonych w wyszukiwarce Google.
Optymalizując witrynę pod kątem wyszukiwarek filmów, można uzyskać wysoki związek w obiegu sieciowym. Pliki filmowe mają wymiar binarny, co wpływa, że przeglądarkom niełatwo jest wyznaczyć, co się w nich widzi. Charakteryzuje to, że optymalizacja jest skromna do nagłówka pliku wideo zaś do otaczającej odtwarzacz strony. Optymalizacji filmów poświęcimy podrozdział „Wyszukiwarki filmów oraz multimediów oraz wyszukiwarki dla ułatwień mobilnych " w dziale 9.
Pamiętaj, iż wszelkie wyszukiwarki inwestują pokaźne preparaty w technikę analizy wyglądów oraz filmów. Przykładowo: wyszukiwarki eksperymentują z technologią OCR, która wspiera odczytanie przekazu na filmie, dodatkowo z pozostałymi zaawansowanymi rozwiązaniami branymi do praktyki wideo. Analiza kolorów skóry pozwala wykrywać materiały pornograficzne i próbować twarze. Technologia obecna istnieje jeszcze w wysoce wczesnej fazie, ale wygląda na owo, iż w przyszłości rozwinie się ona szybko.

Szukanie najnowszych danych
Wyszukiwanie informacje ze świata istnieje niezależnym typem wyszukiwania. Tego standardu informacji pojawiają się seo copywriting według określonej skali — informacji ze świata pragną stanowić jednak na przebieg. Mało kobiet jest skupionych efektami z meczu piłki nożnej sprzed tygodnia, jeśli z tego etapu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Pierwszy pozycjonowanie strony w google”

Leave a Reply

Gravatar